منو سایت
اسکین 98

دانلود رمان ازدواج مجدد از مهربانو بصورت pdf• اسکین 98

رهبر بزرگ و عظیم عظیم الشأن انقلاب ایت الله خامنه ای
پست ویژه Special POST
دانلود رمان ازدواج مجدد از مهربانو

نویسنده : مهربانو

موضوع رمان : عاشقانه ، ازدواج اجباری

خلاصه رمان : سهیل مرد خشنی که اهل ازدواج نیست.مردی سرسخت که شب خاستگـاری از بهار شرط یه همخـونه بودن ساده رو مـیذاره اما بهار کـاری مـیکنه که….

قسمتی از رمان ازدواج مجدد
هر دو وارد اتاق شـدند بهار روی تخت نشست سهیل هم روی صندلی مـیز تحریر جا گیر شـد… استرسی بر جان دخترک نشست تازه داشت به اوج فاجعه پی مـی برد… داشت با خـودش چه مـی کرد.. حتی با این بیچاره ای که روبه رویش نشستـه بود..! او که دیگرقلبی نداشت برای شروع زندگی جدیـد! مـگر مـی شـد بی قلب پا گذاشت درون یک زندگی…! در پی این بود که از کجا شروع کند و چه بهانه ای برای خراب کردن تصمـیم احمقانه اش بیاورد که

سهیل زودتر از او به حرف آمد.. _ مـی خـوام حرف های مهمـی بزنم بهتره خـوب گوش کنیـد! بالاخره آنجا بود که بهار سرش را بالا گرفت و نگـاهش به چهره سهیل افتاد… ظاهر خـوبی داشت چهره ای جذاب و مردانه و هیکلی ورزیـده و متناسب که در آن کت و شلوار مشکی هم خـودنمایی مـی کرد..! اما هیچ کدام از اینها برایش اهمـیت نداشت… شایـد اگر سال ها پیش بود کلی فکر و خیالات فانتزی در سرش نقش مـی بست! اما حالا.. نه..!

با کمـی تاخیر بالاخره صدایش درآمد. _بفرماییـد من گوشم با شماست! سهیل نفس عمـیقـی سَر داد و به طور دلربایی انگشتانش را مـیان مجعد موهایش کشیـد.. اگر دختر دیگری جای بهار بود حسابی قند در دلش آب مـیشـد… _اگـه من الان اینجا قرار گرفتم فقط و فقط بخاطر مادرمه! نگـاهی به صورت بهار انداخت که بی هیچ عکس العملی منتظر ادامه حرف هایش بود.. _زندگی با من شرط و شروط خاصی داره که از همـین الان مـیتـونم نظر شما رو حدس بزنم..!

1/5 - (1 امتیاز)
درصورت نبودن یا مشکل داشتن لینک دانلود لطفا ما را از طریق نظرات مطلع کنید
درصورت که صاحب اثر هستید و ناراضی از انتشار پست به صفحه تماس با ما بروید
4
تاريخ ارسال : دوشنبه 30 می 2022
موضوع : رمان
بازديد : 89 بار
دیدگاه ها بسته شده است.تمامی حقوق مطالب برای اسکین 98 محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.

طراحی و توسعه توسط موزیک پارس

دانلود رمان عاشقانه